Odchudzanie

- Oferta skierowana jest do osób dorosłych , a także dzieci i młodzieży borykających się z problemem nadwagi i otyłości.  Korzystając z pomocy dietetyka nie tylko zgubisz zbędne kilogramy, ale przede wszystkim nauczysz się zdrowo odżywiać. Dzięki właściwym nawykom żywieniowym , zachowasz zdrowie i smukłą sylwetkę na długie lata.

- Umów się na pierwszą wizytę w trakcie której zbadamy skład Twojego ciała za pomocą profesjonalnej wagi marki Tanita. Wyznaczymy cel jaki chcesz lub powinieneś osiągnąć.  Poprzez szczegółowy wywiad żywieniowy ocenię Twój stan odżywienia, codzienny sposób odżywiania. Wspólnie spróbujemy znaleźć przyczynę otyłości i zastanowimy się jak wyeliminować ją w przyszłości.

-Następnym krokiem będzie ustalenie planu terapii żywieniowej. Razem zdecydujemy jaka forma będzie dla Ciebie najlepsza. Będziesz mógł wybrać pomiędzy jadłospisem przygotowanym specjalnie dla Ciebie, dostosowanym do Twojego zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze, a samodzielnym odchudzaniem zgodnie ze wskazówkami, których Ci udzielę.

- Jadłospisy, które przygotowuję są bezpieczne dla zdrowia i opierają się na aktualnych zaleceniach Instytutu Żywności i Żywienia.

- Nie bój się, że dieta będzie nudna i rygorystyczna, a Ty przez wiele miesięcy nie zjesz swoich ulubionych potraw i przekąsek.  Dieta, którą przygotuję, będzie na tyle na ile to możliwe, dopasowana do Ciebie i Twoich kulinarnych upodobań.  Jeżeli, któraś potrawa w przygotowanym jadłospisie nie będzie Ci odpowiadać, zmienimy ją. Najważniejsza jest dla mnie Twoja satysfakcja i osiągnięcie wyznaczonego celu.

- Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo, a ja z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania ( również po zakończeniu terapii).

- Gdy już osiągniesz wyznaczony cel, pokażę Ci jak utrzymać prawidłową masę ciała przez resztę życia.

Poznaj szczegóły mojej oferty