Poradnia online

Jeżeli nie możesz skorzystać z moich usług stacjonarnie, zapraszam Cię do poradni dietetycznej online. Zapewniam Cię, że jakość usługi będzie taka sama, jak w przypadku kontaktu bezpośredniego. Jako pacjent mojej poradni ( zarówno w trakcie jak i po zakończeniu kuracji) możesz bezpłatnie kontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo, a ja z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości.

Jak funkcjonuje poradnia dietetyczna online?
1) Wypełniasz ankietę znajdującą się na stronie i przesyłasz na podany adres e-mail. Jeżeli wolisz ankietę możemy wypełnić w trakcie rozmowy telefonicznej lub przez Skype. Skontaktuj się ze mną mailowo bądź telefonicznie, w celu ustalenia daty i godziny rozmowy.
2) Wybierz usługę, która Cię interesuje. Możesz wybrać pomiędzy poradą  dietetyczną, w ramach której ocenię Twój dotychczasowy sposób odżywiania, powiem co i w jaki sposób należy poprawić, a także przygotuję dla Ciebie indywidualne zalecenia dietetyczne i wytłumaczę jak z nich korzystać. Drugą możliwością jest porada dietetyczna wraz z opracowaniem indywidualnego jadłospisu, dostosowanego do Twojego zapotrzebowania na energię oraz składniki odżywcze. Jeżeli nie wiesz na jaką usługę się zdecydować, po zapoznaniu się z Twoim przypadkiem, pomogę Ci w wyborze.
3) W ciągu 2 dni roboczych dostaniesz ode mnie e-mail zwrotny, bądź też skontaktuję się z Tobą telefonicznie. W niektórych przypadkach ( np.  w przypadku sportowców), być może będziesz musiał odpowiedzieć na kilka dodatkowych pytań.
4) W ciągu 3 dni od zaksięgowania wpłaty otrzymasz poradę dietetyczną ( jeżeli taką formę wybierzesz), natomiast indywidualny jadłospis otrzymasz w ciągu 7 dni od zaksięgowania wpłaty. 

Dla mnie najważniejszy jest Twój sukces i Twoja satysfakcja, dlatego dieta będzie na tyle na ile to możliwe, dostosowana do Twoich upodobań kulinarnych i  trybu życia. Jeżeli któraś potrawa nie będzie Ci z jakiegoś powodu odpowiadać, zastąpimy ją czymś innym.

Do kogo skierowana jest oferta poradni online?

1) Do osób borykających się z problemem nadwagi/ otyłości
- Korzystając z pomocy dietetyka nie tylko zgubisz zbędne kilogramy, ale przede wszystkim nauczysz się zdrowo odżywiać. Dzięki właściwym nawykom żywieniowym , zachowasz zdrowie i smukłą sylwetkę na długie lata.
– Wspólnie wyznaczymy cel jaki chcesz lub powinieneś osiągnąć.  Poprzez szczegółowy wywiad żywieniowy ocenię Twój stan odżywienia, codzienny sposób odżywiania. Wspólnie spróbujemy znaleźć przyczynę otyłości i zastanowimy się jak wyeliminować ją w przyszłości.  
- Jadłospisy, które przygotowuję są bezpieczne dla zdrowia i opierają się na aktualnych zaleceniach Instytutu Żywności i Żywienia.
- Nie bój się, że dieta będzie nudna i rygorystyczna, a Ty przez wiele miesięcy nie zjesz swoich ulubionych potraw i przekąsek.  Dieta, którą przygotuję  będzie na tyle na ile to możliwe, dopasowana do Ciebie i Twoich kulinarnych upodobań.  Jeżeli, któraś potrawa w przygotowanym jadłospisie nie będzie Ci odpowiadać, zmienimy ją. Najważniejsza jest dla mnie Twoja satysfakcja i osiągnięcie wyznaczonego celu.
- Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo, a ja z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania ( również po zakończeniu terapii).
- Gdy już osiągniesz wyznaczony cel, pokażę Ci jak utrzymać prawidłową masę ciała przez resztę życia.

2) OSÓB ZDROWYCH
Do poradni zapraszam również osoby zdrowe, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz osoby o szczególnych potrzebach żywieniowych np. sportowców.  Na podstawie ankiety żywieniowej ocenię Twój stan odżywienia i codzienny sposób odżywiania.

Dowiesz się jakich zmian powinieneś dokonać, aby w pełni zaspokoić potrzeby Twojego organizmu. Ponadto przygotuję dla Ciebie indywidualne zalecenia żywieniowe i pokażę Ci jak z nich korzystać. 

Na życzenie klienta, mogę również przygotować indywidualny  jadłospis  dostosowany do zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze, witaminy oraz składniki mineralne.

Oferta skierowana jest do:
- osób zdrowych, o prawidłowej masie ciała, które chcą upewnić się, czy ich sposób odżywiania jest prawidłowy, a ponadto chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania.
- kobiet planujących macierzyństwo/kobiet w ciąży/matek karmiących piersią. W tym szczególnym okresie zbilansowana dieta jest szczególnie ważna. Sprawdzimy czy odżywiasz się prawidłowo, dowiesz się, na które składniki odżywcze, witaminy i składniki mineralne warto zwrócić  uwagę,  aby w tych szczególnych chwilach zapewnić optymalne warunki dziecku i Twojemu organizmowi.
- sportowców i szczególnie aktywnych sportowych amatorów. Odpowiednio zbilansowana dieta może w znaczący sposób wpłynąć na wydolność organizmu, jego szybkość i wytrzymałość. W trakcie wizyty dowiesz się czy sposób w jaki się odżywiasz, zaspokaja wszystkie potrzeby organizmu, a także czy prawidłowo komponujesz posiłki około treningowe.
- osób niejedzących mięsa. Dieta wegetariańska jest uznawana za zdrową, pod warunkiem, że jest odpowiednio zbilansowana. Sprawdź czy w Twoim codziennym menu znajdują się odpowiednie ilości  składników mineralnych i witamin. Dowiedz się więcej na temat źródeł składników,  z których niedoborami najczęściej można się spotkać u osób niejedzących mięsa.
- seniorów, którzy chcą cieszyć się zdrowiem jeszcze przez długie lata. Potrzeby żywieniowe organizmu zmieniają się na przestrzeni lat. Dowiedz się jakie zmiany wprowadzić w codziennym menu po 65 roku życia.

CENNIK USŁUG PORADNI DIETETYCZNEJ ONLINE:

Porady żywieniowe i opracowanie indywidualnych zaleceń żywieniowych- 49 zł
Pacjenci, którzy zdecydują się na wykupienie indywidualnego jadłospisu, a ankietę prześlą mailem, płacą jedynie za przygotowany jadłospis. Porady dietetyczne i przygotowanie indywidualnych zaleceń dietetycznych są gratis.  Ponadto przez cały czas trwania kuracji oraz po jej zakończeniu, mogą Państwo bezpłatnie kontaktować się ze mną mailowo, telefonicznie oraz na skypie. Zawsze chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.
Wywiad żywieniowy poprzez Skype’a lub telefonicznie ( wraz z przygotowaniem indywidualnych zaleceń dietetycznych i porad żywieniowych)- 49zł

Ceny jadłospisów indywidualnych:
7 dni - 80 zł ( każdy zestaw należy powtórzyć cztery razy w ciągu miesiąca)
14 dni - 130zł ( każdy zestaw należy powtórzyć dwa razy w ciągu miesiąca)
30 dni - 200 zł ( zestawy nie powtarzają się)

Poznaj szczegóły mojej oferty